Ankara: 0312 473 0506
İzmir: 0232 364 3444

Hakkımızda

Mehmet Ali KAKAÇ tarafından 2007 yılında kurulan firmamız Mehmet Ali Demir Çelik San. Tic. Ltd. Şti.  genç, dinamik kadrosu ve geçmişi aileden 60 yıla dayanan tecrübesiyle toplam kalite yönetimi sistemi çerçevesinde demir çelik ürünleri pazarlamasında satış öncesi ve satış sonrası hizmetiyle kendini kısa sürede kanıtlamış ve müşteri memnuniyeti sağlayarak demir çelik pazarında varlığını ispat etmiştir.

Ürün yelpazesini müşterilerinden gelen talep doğrultusunda genişleten Mehmet Ali Demir Çelik San. Tic. Ltd. Şti.,düz ve nervürlü inşaat demirlerinin yanı sıra; çelik hasır,profil,köşebent,lama,silme gibi çeşitlerle de müşterilerine hizmet vermektedir.  

Ege, Marmara, Akdeniz, İç Anadolu Bölgeleri başlıca olmak üzere; Türkiye’nin her bölgesine en uygun şartlarda malzeme temini TSE ve ISO belgeli üretici firmalardan yapılmaktadır. Firmamızda demir çelik ürünleri satışında tüketiciye kolaylık olması açısından fabrika teslimi fiyatın yanı sıra nakliyenin firmamıza ait olduğu adrese teslim sevkiyatlarda mevcuttur.

Hizmet anlayışının temelinde yatan “DOĞRULUK,GÜVEN,SÜREKLİLİK,BİLGİ PAYLAŞIMI,HIZLI SEVKİYAT,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” gerçeğini geleceğe yönelik en büyük yatırım olarak kabul eden Mehmet Ali Demir Çelik San. Tic. Ltd. Şti. bu anlayışından ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya devam edecektir.